DOTACJE NA WM, SOLARY I FOTOWOLTAIKĘ

Na co można otrzymać dotacje?

DOPŁATY DO WM - niestety obecnie bardzo trudno uzyskać dotację do montażu wentylacji mechanicznej w nowych budynkach. W istniejacych można korzystać z programu Czyste Powietrze oraz ulgi termomodernizacyjnej.

DOPŁATY DO FOTOWOLTAIKI -  moi klienci korzystają z programu Mój Prąd oraz Czyste Powietrze
 

DOPŁATY DO SOLARÓW - tutaj sytuacja podobna jak z wentylacją mechaniczną. Często poszczególne gminy prowadzą programy dotacyjne na budowę OZE, i te pieniądze są zwykle najprostsze i i najbardziej przyjazne - często cała procedura to wypełnienie 2-3 kartek, w przeciwieństwie  do np. programu Czyste Powietrze :-)

DOPŁATY DO POMP CIEPŁA -  tutaj korzystamy najczęściej z programu Czyste Powietrze.

 

Kolejność prac przy uzyskaniu dotacji z Czystego Powietrza:

- pierwszej kolejności piszemy wniosek o dotację, mogę w tym pomóc

- następnie po wstępnej zgodzie przystępujemy do realizacji inwestycji

- po montażu instalacji wymagane jest zapłata całej kwoty za wykonane prace. Ponieważ dotacja wpłynie na Państwa konto optymistycznie po pół roku (chociaż od niedawna mają na to teoretycznie 3 miesiące, to jednak na razie większość moich klientów około pół roku czeka na kasę), można wspomóc się preferencyjnycm kredytem np. z BOŚ-Banku. Na nasz region (zachodnia Małopolska) współpracuję z BOŚ-bankiem w Krzeszowicach, mogę na sms podać dane kontaktowe do Pani zajmującej się bezposrednio tymi kredytami.

Odwiedź siedzibę firmy osobiście