DLACZEGO WARTO MNIE WYBRAĆ?

Jestem magistrem inżynierem, po studiach na AGH oraz AR w Krakowie. Ukończyłem z wyróżnieniem liczne kursy i szkolenia branżowe z dziedziny projektowania i montażu instalacji wentylacji, centralnego ogrzewania, pomp ciepła oraz innych instalacji.

Pomagam w uzyskaniu dotacji dla domów energooszczędnych i pasywnych.

Potrafię optymalnie zaprojektować system grzewczy i wykonać go w technologii energooszczędnej.

Przez kilka lat nadzorowałem dział wykonawczy w dużej firmie zajmującej się wentylacją i instalacjami CO, wod-kan w największych obiektach takich jak: banki, stadiony, hotele, siłownie, kamienice oraz domki jednorodzinne.

Aktualnie prowadzę własną małą firmę projektowo - instalacyjną, specjalizującą się w kompleksowym wykonywaniu instalacji dla budynków niskoenergetycznych oraz pasywnych. Preferuję wykonywanie kompletu instalacji (wentylacji mechanicznej, CO, wodno-kanalizacyjnej, solarnej, centralnego odkurzacza, fotowoltaicznej) z bardzo prostej przyczyny - jeśli projektuję jednocześnie wszystkie instalacje, to nie ma problemu z kolizjami podnoszącymi znacznie koszt budowy, prace idą sprawnie i szybko, nie ma przestojów gdy jedna ekipa czeka aż druga coś skończy.

Inwestor zyskuje ponadto jednego solidnego wykonawcę, z którym może ustalić wszelkie szczegóły i zaplanować płatności.

Zapraszam do kontaktu.

Odwiedź siedzibę firmy osobiście